Kredyt Walutowy dla Marynarza

Zapraszamy do kontaktu Marynarzy poszukujących produktu zgodnego z poniższymi parametrami

dostępne waluty kredytowania to PLN, EUR, USD, GBP, (NOK)

okres kredytowania aż do 30 lat (z możliwością bezpłatnej wcześniejszej spłaty kredytu lub jego nadpłaty po 3 latach)

finansowanie transakcji dotyczących zarówno zakupu mieszkania, działki lub domu na rynku wtórnym i pierwotnym, lub budowy domu na własnej działce, bądź remontu tych nieruchomości

  thumb

  Profesjonaliści jakich mało! Muszę tak napisać, bo w gąszczu ekspertów, doradców i innych pomocników spraw wszelakich ciężko znaleźć takich jak oni! W ich rękach czułem się bezpieczny...i jak się okazało byłem bezpieczny!! Uprzejmi i oddani sprawie! Król & Partnerzy - bardzo dziękuję!!

  Adam Kuzycz-Berezowski
  2/04/2019
  thumb

  Fachowcy w swojej dziedzinie! Profesjonalizm i uczciwość przy zalatwianiu i opiece kredytu. Pan Mirek i Pan Mariusz zawsze dostępni i gotowi pomóc rozwiązać każdy problem bankowy.Od około 8lat mogę na tych Panach polegać. Dla marynarza,który nie ma za wiele czasu na rozwiązywanie często zawiłych problemów bankowych związanych z kredytem to bardzo istotne! Polecam z czystym sumieniem!

  Arek Arinho
  12/07/2018
  thumb

  5 star review  Profesjonalizm w 200% i indywidualne podejście do każdego, stawiając na jakość nie na ilość. Jeśli chcą Państwo trafić w bardzo dobre ręce przy organizacji wszystkiego co związane z kredytowaniem, a jednocześnie znaleźć rozwiązania na wiele pokrewnych spraw i problemów to z czystym sumieniem polecam kontakt z Panem Mirosławem i Mariuszem.

  Igor Czerniec
  10/24/2018

Projektowanie domu. Co to znaczy?

Czy architekt jest nam w ogóle potrzebny? Rozmowę zaczęliśmy od kontrowersyjnego pytania, po to, żeby rozwiać wątpliwości i pokazać, na jakim etapie przydaje się wiedza eksperta. Poruszamy także zagadnienia związane z finansowaniem budowy, etapami prac i rozwijamy mity związane z tanią budową projektów domów gotowych. Mówimy o tym, jak wybrać architekta, jakich dokumentów dopilnować i jakie prawo nas obowiązuje, kiedy chcemy wybudować dom.

Mirosław Król i Mariusz Stemporowski - eksperci finansowi od kredytów dla marynarzy.

Mariusz Stemporowski
+48 661 677 277

Mirosław Król
+48 600 117 869

Szybki kontaktCechuje nas mobilność, jeżeli chcesz się z nami spotkać w jednym z poniższych miast. Skontaktuj się z nami.

Szczecin

Lastadia Office

Zbożowa 4A/II piętro
70-653 Szczecin

Gdańsk

Oliva Business Centre

Al. Grunwaldzka 472
wejście A, piętro 1
80-309 Gdańsk

Poznań – Malta

Malta Office Park

ul. Baraniaka 88E/F
61-166 Poznań

Wrocław

Business Link

ul. Rzeźnicza 28-31
50-130 Wrocław