Opinie klientów

  thumb

  Zdecydowanie polecam! Super współpraca.

  Michał Czarnowski
  5/14/2019
  thumb

  Dzięki panom wraz z narzeczoną mamy upragnione mieszkanie 🙂 Fachowcy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych 🙂

  Karol Szczerba
  2/19/2019
  thumb

  Profesjonaliści jakich mało! Muszę tak napisać, bo w gąszczu ekspertów, doradców i innych pomocników spraw wszelakich ciężko znaleźć takich jak oni! W ich rękach czułem się bezpieczny...i jak się okazało byłem bezpieczny!! Uprzejmi i oddani sprawie! Król & Partnerzy - bardzo dziękuję!!

  Adam Kuzycz-Berezowski
  2/04/2019
  thumb

  Fachowcy w swojej dziedzinie! Profesjonalizm i uczciwość przy zalatwianiu i opiece kredytu. Pan Mirek i Pan Mariusz zawsze dostępni i gotowi pomóc rozwiązać każdy problem bankowy.Od około 8lat mogę na tych Panach polegać. Dla marynarza,który nie ma za wiele czasu na rozwiązywanie często zawiłych problemów bankowych związanych z kredytem to bardzo istotne! Polecam z czystym sumieniem!

  Arek Arinho
  12/07/2018
  thumb

  5 star review  Profesjonalizm w 200% i indywidualne podejście do każdego, stawiając na jakość nie na ilość. Jeśli chcą Państwo trafić w bardzo dobre ręce przy organizacji wszystkiego co związane z kredytowaniem, a jednocześnie znaleźć rozwiązania na wiele pokrewnych spraw i problemów to z czystym sumieniem polecam kontakt z Panem Mirosławem i Mariuszem.

  Igor Czerniec
  10/24/2018
  thumb

  5 star review  Pełen profesjonalizm

  Mariusz Lutoborski
  7/13/2018
  thumb

  5 star review  Nawet mi, laikowi jeśli chodzi o sprawy związane z kredytem , wszystko wytłumaczyli i służyli pomocą w każdej chwili. Świetny kontakt. Polecam!

  Łukasz Antas
  7/06/2018
  thumb

  5 star review  Wszelkie formalności przebiegały bez problemów. Rzetelna i fachowa współpraca. Polecam!

  Zuzka Dob
  6/17/2018
  thumb

  5 star review  Napisze krótko;) Panowie sa najlepsi na świecie, pomocni i ratujący życie. Pozdrawiam i polecam z całego serca 🙂

  Katarzyna Hudzik
  6/02/2018
  thumb

  5 star review  Bardzo mili, bardzo pomocni, jedyni w swoim rodzaju! Doradzą, pomogą i wszystko załatwią. Jestem szczęśliwa że trafiłam właśnie do tych Panów! Polecam każdemu!!!!! Pozdrawiam serdecznie ���

  Anna Konieczny
  5/15/2018