2 pokojowe mieszkanie z antresolą Szczecin Dąbie

459 000 zł

Szczecin Dąbie, SzybowcowaOpis

W pełni rozkładowe mieszkanie, zlokalizowane w cichej spokojnej dzielnicy Dąbia, na terenie zamkniętym składające się z 3 niezależnych pomieszczeń ujawnionych w księdze wieczystej i wchodzących w skład powierzchni użytkowej lokalu.
Budownictwo z 2012 roku z miejscami parkingowymi zewnętrznymi ogólnodostępnymi na osiedlu zamykanym bramą na pilota. Niski, zadbany 3 piętrowy blok z czystą klatką schodową oraz całą infrastrukturą, która zapewnia komfort zamieszkiwania (plac zabaw na zamkniętym terenie osiedla)

W skład nieruchomości wchodzą:

  • Pokój z aneksem kuchennym 23,57 m2
  • Pokój 11,99 m2
  • Łazienka 4,94 m2
  • Korytarz 8,80 m2
  • Antresola 20,21 m2

Standard mieszkania: ściany gładzone i malowane, na podłogach panele i deska jesionowa, kuchnia w zabudowie z meblami na wymiar, łazienka w kaflach. Na antresolę prowadzą porządne i solidne schody z drewna bukowego. Okna drewniane i połaciowe.

Ogrzewanie i woda z pieca dwubiegowego.
Niski czynsz przy 5 osobowej rodzinie na poziomie 440 zł miesięcznie.
Z salonu wyjście na balkon z widokiem na tereny działkowe i zieleń od strony zachodniej.
W bliskiej okolicy pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, sklepy spożywcze, markety, apteki, „Orliki”, tereny zielone do spacerów, ścieżki rowerowe, linie autobusowe.
Serdecznie zapraszamy na prezentację. Oferta tylko i wyłącznie w biurze Król i Partnerzy Nieruchomości!

This style property is located in is currently and has been listed on Król i Partnerzy – kredyt i nieruchomości. This property is listed at 459 000 zł. It has 2 bedrooms, bathrooms, and is 69 m². The property was built in year.